Strona: Katedra Dróg i Mostów / Strona: 6

02 Mar

I Podkarpacki Kongres Budownictwa Infrastrukturalnego

02-03-2020 r.
Zakład Dróg i Mostów PRz we współpracy z Podkarpacką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa współorganizuje w piątek 6.03. I Podkarpacki Kongres Budownictwa Infrastrukturalnego
SZKOLENIE INSPEKTORÓW MOSTOWYCH  W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW BIEŻĄCYCH, PODSTAWOWYCH I ROZSZERZONYCH
03 Lut

SZKOLENIE INSPEKTORÓW MOSTOWYCH W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW BIEŻĄCYCH,...

03-02-2020 r.
Zakład Dróg i Mostów Politechniki Rzeszowskiej organizuje kolejną edycję Szkolenia Inspektorów Mostowych w zakresie przeglądów bieżących, podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów mostowych.

24 Maj

Nasi studenci wzięli udział w II Seminarium Studentów Drogownictwa

24-05-2019 r.
Końcem maja nasi studenci ze specjalności drogowej uczestniczyli w II Seminarium Studentów Drogownictwa orgaznizowanym przez Politechnikę Śląską.
24 Maj

Wizyta Dr. Ciro Del Veccio z Uniwersytetu w Neapolu

24-05-2019 r.
W dniach 20-24 maja 2019 r. gościł na naszym wydziale Pan Dr. Ciro Del Veccio, pracownik naukowy Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu.

Tytuł profesora nauk technicznych dla Tomasza Siwowskiego!
23 Maj

Tytuł profesora nauk technicznych dla Tomasza Siwowskiego!

23-05-2019 r.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał tytuł profesora nauk technicznych Tomaszowi Siwowskiemu. Gratulujemy!
Zakład Dróg i Mostów zaprasza!
16 Maj

Zakład Dróg i Mostów zaprasza!

16-05-2019 r.
Zakład Dróg i Mostów zaprasza na cykl wykładów "Seismic performance assessment and retrofit of existing structures", 21-22 maja 2019, godz. 8.45-12.00.

14 Maj

Wycieczka KND na Targi Autostrada Polska w Kielcach

14-05-2019 r.
W dniu 14.05.2019 r. odbyła się wycieczka zorganizowana przez Koło Naukowe Drogowców. Głównym celem wyjazdu były Targi Autostrada Polska w Kielcach.
15 Kwi

Wycieczka na budowę mostu kolejowego przez Wisłę w Krakowie

15-04-2019 r.
W dniu 15.04.2019 r. odbyła się wycieczka zorganizowana przez Zakład Dróg i Mostów na budowę mostu kolejowego przez Wisłę w Krakowie w której udział wzięli studenci specjalizacji „Drogi i Mosty”.