Strona: Pracownicy Katedry / Katedra Dróg i Mostów

Pracownicy Katedry

_ly5a9924.jpg

Pracownicy Katedry Dróg i Mostów (fot. Beata Motyka)
Pierwszy rząd od lewej: L. Janas, A. Wiater, I. Taran, T. Siwowski, K. Trojnar, L. Bichajło, E. Michalak, M. Rajchel, M. Kulpa.
Drugi rząd od lewej: K. Urjasz, M. Szarata, L. Folta, A. Duda, K. Kołodziej, K. Kowalski, B. Piątek.

PRACOWNICY BADAWCZO - DYDAKTYCZNI

prof. dr hab. inż. Tomasz Siwowski

profesor w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych, kierownik jednostki

Pokój: P.131b

E-mail: siwowski@prz.edu.pl

Wizytówka www: siwowski.v.prz.edu.pl

dr hab. inż Krzysztof Trojnar

profesor uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: P.132f

E-mail: ktrojnar@prz.edu.pl

dr hab. inż. Ihor Taran

profesor uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: W.101

E-mail: i.taran@prz.edu.pl

dr inż. Lesław Bichajło

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: W.205

E-mail: leszbich@prz.edu.pl

Wizytówka www: lbichajlo.v.prz.edu.pl

dr inż. Aleksander Duda

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: P.132d

E-mail: aduda@prz.edu.pl

Wizytówka www: aduda.v.prz.edu.pl

dr inż. Lucjan Janas

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: P.108
E-mail: ljanas@prz.edu.pl

Wizytówka www: ljanas.v.prz.edu.pl

dr inż. Maciej Kulpa

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: P.132e

E-mail: kulpa@prz.edu.pl

Wizytówka www: kulpa.v.prz.edu.pl

dr inż. Bartosz Piątek

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: P.132c

E-mail: piatek@prz.edu.pl

Wizytówka www: piatek.v.prz.edu.pl

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: P.132d

E-mail: mrajchel@prz.edu.pl

Wizytówka www: mrajchel.v.prz.edu.pl

dr inż. Mateusz Szarata

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: W.101

E-mail: matsza@prz.edu.pl

Wizytówka www: msz.v.prz.edu.pl

mgr inż. Krzysztof Kołodziej

asystent w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: W.105

E-mail: krzych@prz.edu.pl

Wizytówka www: kkolodziej.v.prz.edu.pl

mgr inż. Agnieszka Wiater

asystent w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Pokój: P.132b

E-mail: wiater@prz.edu.pl

Wizytówka www: wiater.v.prz.edu.pl

PRACOWNICY DYDAKTYCZNI

dr inż. Ewa Michalak

profesor uczelni w grupie pracowników dydaktycznych

Pokój: P.132a

E-mail: michalak@prz.edu.pl

PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI

mgr inż. Leszek Folta

starszy specjalista naukowo-techniczny

Pokój: P.131a

E-mail: leszfol@prz.edu.pl

mgr Katarzyna Urjasz

specjalista inżynieryjno - techniczny

Pokój: P.131

E-mail: k.urjasz@prz.edu.pl

mgr inż. Kamil Kowalski

starszy referent inżynieryjno - techniczny

Pokój: W.105

E-mail:  k.kowalski@prz.edu.pl

Wizytówka www: kkowalski.v.prz.edu.pl

WSPÓŁPRACOWNICY

mgr inż. Jacek Wandasiewicz

E-mail: jawanda@prz.edu.pl

Wizytówka www: jawanda.v.prz.edu.pl

dr inż. Jacek Paś


Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję