Strona: Pracownicy Katedry / Katedra Dróg i Mostów

Pracownicy Katedry


PRACOWNICY BADAWCZO- DYDAKTYCZNI

dr hab. inż Krzysztof Trojnar
Profesor Politechniki Rzeszowskiej
E-mail: ktrojnar@prz.edu.pl
 
dr inż. Lesław Bichajło
Adiunkt
E-mail: leszbich@prz.edu.pl

dr inż. Lucjan Janas
Profesor Politechniki Rzeszowskiej
E-mail: ljanas@prz.edu.pl
Wizytówka www: ljanas.v.prz.edu.pl

dr inż. Maciej Kulpa
Adiunkt
Wizytówka www: kulpa.v.prz.edu.pl
 
dr inż. Ewa Michalak
Adiunkt
E-mail: michalak@prz.edu.pl

dr inż. Bartosz Piątek
Adiunkt
Wizytówka www: piatek.v.prz.edu.pl

dr inż. Mateusz Szarata
Adiunkt
E-mail: matsza@prz.edu.pl
Wizytówka www: msz.v.prz.edu.pl

mgr inż. Aleksander Duda
Asystent
Wizytówka www: aduda.v.prz.edu.pl

mgr inż. Krzysztof Kołodziej
Asystent
Wizytówka www: kkolodziej.v.prz.edu.pl

mgr inż. Mateusz Rajchel
Adiunkt
E-mail: mrajchel@prz.edu.pl
Wizytówka www: mrajchel.v.prz.edu.pl
  
mgr inż. Agnieszka Wiater
Asystent
E-mail: wiater@prz.edu.pl
Wizytówka www: wiater.v.prz.edu.pl
 
 

PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI

mgr inż. Leszek Folta
Starszy specjalista naukowo-techniczny
E-mail:
leszfol@prz.edu.pl

mgr Katarzyna Urjasz
Starszy referent administracyjny
E-mail:  k.urjasz@prz.edu.pl
mgr inż. Kamil Kowalski
Starszy referent administarcyjny
Wizytówka www: kkowalski.v.prz.edu.pl

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję