Strona: Pracownicy Katedry Dróg i Mostów w gronie najlepszych specjalistów z zakresu drogownictwa / Katedra Dróg i Mostów

2020-11-05

14 września 2020 r. Ministerstwo Infrastruktury podpisało umowę ze Stowarzyszeniem Polski Kongres Drogowy na realizację dziesięciu bezpłatnych webinariów, podczas których zostaną zaprezentowane założenia nowego systemu wymagań technicznych w drogownictwie oraz wytyczne techniczne w ramach wzorców i standardów. W gronie specjalistów z zakresu drogownictwa, którzy opracowywali wytyczne, znaleźli się również pracownicy Katedry Dróg i Mostów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo klikając w poniższy link:

ldvqnixwieqdlsevqwfmwrm22.jpg