Strona: Szkolenie Inspektorów Mostowych / Katedra Dróg i Mostów

Szkolenie Inspektorów Mostowych

2021-01-13

Szanowni Państwo,

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną i prawdopodobne utrzymanie co najmniej do kwietnia obowiązujących w związku z Covid-19 ograniczeń, jesteśmy zmuszeni odwołać wiosenną edycję Szkolenia Inspektorów Mostowych.
Planowaliśmy realizację szkolenia w wersji hybrydowej: część zajęć w formie zdalnej, pozostałe (ćwiczenia z SGM, zajęcia terenowe oraz egzamin) wymagałyby od osób zainteresowanych przyjazdu do Rzeszowa. Dopóki jednak na Uczelni nie zostanie przywrócona stacjonarna forma  prowadzenia zajęć dydaktycznych, dopóty nie możemy Państwa do nas zaprosić.
Mamy nadzieję, że możliwe będzie zorganizowanie szkolenia (z zachowaniem formy hybrydowej) jesienią br. (październik/listopad), o czym będziemy informować na początku września.