Strona: Rozmowa z dziennkiarką Polskiego Radia Rzeszów z Kierownikiem Laboratorium Technologii i Inżynierii Drogowej dr hab. inż. Lesławem Bichajło / Katedra Dróg i Mostów

2024-09-13

W pracowni okulografii Laboratorium Technologii i Inżynierii Drogowej prowadzone są badania, z których wnioski mają na celu przyczynienie się do zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Autorem powyższych badań jest dr hab. inż. Lesław Bichajło, z którym w ostatnim czasie została przeprowadzona audycja radiowa serii "Science – radiowe odkrycia" Polskiego Radia Rzeszów.

Całej audycji można posłuchać pod poniższym linkiem: