Strona: Katedra Dróg i Mostów zaprasza na Szkolenie Inspektorów Mostowych edycja 1/2024 / Katedra Dróg i Mostów

Katedra Dróg i Mostów zaprasza na Szkolenie Inspektorów Mostowych edycja 1/2024

2024-01-25

Katedra Dróg i Mostów Politechniki Rzeszowskiej organizuje kolejną edycję Szkolenia Inspektorów Mostowych w
zakresie przeprowadzania przeglądów bieżących, podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów
inżynierskich. Szkolenie realizowane jest zgodnie z programem uzgodnionym z Generalnym Dyrektorem Dróg
Krajowych i Autostrad.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają wykształcenie wyższe lub średnie o specjalności mostowej lub drogowej oraz mają co najmniej 6-miesięczny staż pracy w utrzymaniu drogowych obiektów inżynierskich.
Uczestnicy szkolenia otrzymają świadectwo, które wraz z uprawnieniami budowlanymi, upoważniać będzie do
wykonywania przeglądów bieżących, podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich.

Zajęcia planowane są w następujących terminach:

• 8-12.04.2024 – pierwsza część zajęć dydaktycznych,
  • 22-26.04.2024 – druga część zajęć dydaktycznych,
  • 9-10.05.2024 – konsultacje i egzamin końcowy.

Szczegółowy rozkład zajęć zostanie podany po zakończeniu naboru uczestników.

Zgłoszenie na szkolenie należy przesłać na załączonym formularzu (Załącznik 1) w terminie do 22.03.2024 r.
Termin wniesienia opłaty zostanie podany po zakończeniu naboru uczestników

Dodatkowych informacje pod numerem tel. (017) 865 10 15 lub e-mail: leszfol@prz.edu.pl